Langeveen 1 – AVC Heracles 1 (2-2)

Vanmiddag werd om 14:00 afgetrapt voor de thuiswedstrijd tegen AVC Heracles.
De gasten uit Almelo zetten vroeg druk op de Langeveen verdediging. Tot grote kansen leidde dit echter niet. Langeveen speelde goed georganiseerd. Aan beide kanten waren er wel enkele kansen, maar doelpunten werden er niet gescoord. Aan Langeveen was de grootste kans voor Dieuwe Oude Nijhuis na een goede diepte pass van Roy van de Aast, helaas vond hij het zijnet.

De tweede helft begon met hetzelfde beeld. Bij een lange bal van Heracles op een buitenspel staande speler vond de scheidsrechter het nodig de Langeveense grensrechter te laten staan. Het gevolg was de onterechte 0-1 voor Heracles. Langeveen ging vol op zoek naar de gelijkmaker. Na een goede aanval over de linkerflank kwam de bal aan de rand van de 16 in de voeten van onze koelbloedige spits Mart Leus. Met een schuiver in de hoek tekende hij voor de verdiende gelijkmaker. Langeveen drukte hierna direct door. Na een actie van Mart Leus aan de rechterflank zette hij de bal voor op Stef Waaijer. Een schitterende voorzet die werd binnen getikt door Stef. Langeveen rook de verdiende de overwinning. Bij een hoge ingooi kwam de bal echter in de kluts bij een speler van Heracles die de bal in de linker kruising kopte. De goede wedstrijd eindigde hierdoor met een zure nasmaak in 2-2.

Volgende week staat de uitwedstrijd in Enschede op het programma tegen het Vosta van oud-trainer Gerard Timmers.

loading