Langeveen 1 – La Premiere 1 (1-5)

Langeveen gaat onderuit tegen La Premiere.

Op een herfstachtige dag moest Langeveen op eigen sportpark t’Schroder aantreden tegen La Premiere uit Almelo.

Om 14:00 uur klonk het eerste fluitsignaal. De gasten uit Almelo kwamen al snel op een 0-1 voorsprong. Een voorzet viel bij de tweede paal bij het doel van Langeveen en daar stond plotseling de rechtsbuiten helemaal vrij van La Premiere, wat hem voor het intikken had. Langeveen probeerde zich te herpakken maar kwam niet echt in het spel. De 0-2 kwam in de 30e minuut. De verdediging van Langeveen werkte de bal niet goed weg waardoor een speler van La Premiere richting het doel kon lopen en schoot hem hard binnen. Langeveen deed nog wel wat terug voor rust. Mart Leus kreeg de bal aan de rechterflank, hij gaf hem hard voor op Rolf Snijders die koelbloedig bleef en hem rustig in de lange hoek schoot. Met een stand van 1-2 gingen de ploegen de rust in.

De 2e helft was net begonnen en Langeveen keek al snel tegen een 1-3 achterstand aan door een goede aanval van de ploeg uit Almelo. Direct daarna wisten de gasten uit Almelo ook de 1-4 en de 1-5 binnen te schieten. De spanning was uit de wedstrijd en aan Langeveen de zaak om deze wedstrijd snel te vergeten.

Volgende week speelt Langeveen de uitwedstrijd tegen buurman Manderveen. De aftrap is om 14:00 uur in Manderveen.

loading