Langeveen JO8-1G komt tekort op Twentse Jeugdzaalvoetbal finale

Afgelopen zaterdag, 3 februari, nam Langeveen JO8-1G deel aan de finales van het Twentse Jeugdzaalvoetbal. Dit met dank aan de prima voorronde op 6 januari j.l., waarbij poulewinst een feit werd. In sporthal ’t Wooldrik te Borne konden de jongens en meiden van Langeveen hun borst nat maken, want hoofdklasser Stevo JO8-1 en GFC JO8-1 waren de tegenstanders. De Tukkers JO8-1 moest vanwege teveel zieken noodgedwongen afzeggen.

Langeveen JO8-1G begon prima aan de eerste wedstrijd tegen Stevo JO8-1. De tegenstander werd gelijk onder druk gezet, maar echte kansjes om er eentje in te prikken bleven uit. Langzaamaan kantelde de wedstrijd, maar goed keeperswerk hield Langeveen vooralsnog op de been. Uiteindelijk bracht Stevo zijn beste mannetje binnen de lijnen, en door deze individuele klasse werd het verschil alsnog gemaakt. Een geflatteerde 5-0 nederlaag. Ook in de tweede wedstrijd tegen GFC JO8-1 kregen onze pupillen enkele kansjes, maar ook voor deze hoofdklasser moest het hoofd gebogen worden, 3-0. Al met al wel een prima ervaring om met opgeheven hoofd over twee weken de competitie in de 2e klasse te aanvangen. De pupillen kregen een mooi certificaat als aandenken.





loading