LANGEVEEN JO8-1G MAAKT ZICH OP VOOR KAMPIOENSCHAP

Vanaf het begin van dit nieuwe seizoen speelt het jongste voetbalteam van vv Langeveen in de vernieuwde pupillenopzet van de KNVB, namelijk de spelvorm 6 tegen 6, gespeeld op een kwart veld. Een succes, want iedereen komt lekker veel aan de bal. Maar ook een succes betreffende resultaten, want uitkomende in de 3e klasse, wist Langeveen JO8-1G tot dusver alle wedstrijden in winst om te zetten. Afgelopen zaterdag 9 december zou de kampioensvlag gehesen kunnen worden in de thuiswedstrijd tegen De Tukkers JO8-2, maar koning winter strooide sneeuw op de Langeveense velden, met een afgelasting tot gevolg. Bijzonder collegiaal zijn De Tukkers bereid de wedstrijd alsnog in te halen en dat gaat dan aankomende donderdag, 28 december gebeuren om 17.30 uur op het hoofdveld van de vv Langeveen. Dus kom donderdag naar sportpark ’t Schreuder en support onze jongens en meisjes van Langeveen JO8-1G richting het kampioenschap.

loading