Teamindeling Jeugd Seizoen 2018-2019
JO17-1 (4e klasse) | |||
Mark Bekhuis | Leiders: | Fons Geerink | |
Kay Rolefes | Tom Platenkamp | ||
Maarten Lohuis | Trainers: | Fons Geerink | |
Christiaan Weultjes | Tom Platenkamp | ||
Hieke Pigge | Kevin Withag (alleen do) | ||
Cas Bekhuis | Grensrechter: | Frans oude Oosterik | |
Jelmer Paus | |||
Ron Busscher | |||
Thijs Niemeyer | Training: | Maandag 19..30 uur | |
Luuk Koopman | Donderdag 19.00 uur | ||
Collin Paus | Thuiswedstrijd: | Zaterdag 16.00 uur | |
Rick Schrage | |||
Bram van der Wal | |||
Sanne Broekman |
JO15-1 (2e klasse) | |||
Niels Niemeyer | Leiders: | Nick Lohuis | |
Martijn oude Nijeweme | Manfred Paus | ||
Lars Oosterik | Trainers: | Nick Lohuis | |
Thijs Waaijer | Mart Leus | ||
Ramon Lohuis | Manfred Paus | ||
Stijn Klokkers | Mark Waaijer | ||
Bart oude Oosterik | Grensrechter: | Maurice Leus | |
Bart oude Hendriksman | |||
Chris van der Wal | Training: | Maandag 19.00 uur | |
Ties Mensen | Woensdag 19.00 uur | ||
Ties Bekhuis | |||
Thijn Paus | Thuiswedstrijd: | Zaterdag 13.45 uur | |
Thijs Olimulder | |||
Stijn Broekman |
JO13-1 (3e klasse) | |||
Sem Zonder | Leiders: | Guus Mensen | |
Stef Olimulder | Mark Waaijer | ||
Cas Kuipers | |||
Koen oude Nijeweme | Trainers: | Gert-Jan Gijsbers | |
Thijs Kole | Maarten Lohuis | ||
Kasper Lohuis | Guus Mensen | ||
Emiel Weultjes | Wout Schonewille | ||
Jens Boerrigter | |||
Timo Braakhuis | |||
Milan van der Wal | Training: | Dinsdag 18.30 uur | |
Thijmen Bels | Donderdag 18.30 uur | ||
Jelte Mensen | Thuiswedstrijd: | Zaterdag 11.15 uur | |
JO11-1 (2e klasse) | |||
Stijn Groothuis | Leiders: | Herald ter Groot | |
Twan Kamphuis | Laurens oude Nijweme | ||
Ticho Kleizen | |||
Maties ter Groot | Trainers: | Herald ter Groot | |
Tygo ter Groot | Mark Kienhuis | ||
Twan Mensen | Laurens oude Nijeweme | ||
Valentijn Bernds | Erik oude Elberink | ||
Idse oude Nijeweme | |||
Mick Boesschen-Hospers | Training: | Dinsdag 18.30 uur | |
Jorn Kienhuis | Donderdag 18.30 uur | ||
Milan oude Elberink | Thuiswedstrijd: | Zaterdag 10.00 uur |
JO9-1G (3e klasse) | Leiders: | Clemens Kuiphuis | |
Sem Nijkamp | Tom Kamphuis | ||
Matthijs van de Bosch | Daan Kienhuis | ||
Lynn Mensen | Trainers: | Dennis Hesselink | |
Mart Kamphuis | Nick Withag | ||
Wietske Maathuis | Bram van der Wal | ||
Thijmen Paus | Christiaan Weultjes | ||
Wessel Kuiphuis | Training: | Maandag 18.15 uur | |
Duuk Eijsink | Woensdag 18.30 uur | ||
Luuk Hesselink | Thuiswedstrijd: | Zaterdag 10.00 uur |
JO8-1 (4e klasse) | |||
Michael Kivietsboss | Leiders: | Dennis Hesselink | |
Ties Olthof | Coen Koopman | ||
Jip Nijkamp | Trainers: | Dennis Hesselink | |
Scot Olimulder | Jelmer Paus | ||
Guus Mensink | Coen Koopman | ||
Stan Mollink | |||
Sam Hesselink | Training: | Woensdag 18.15 uur | |
Daan Rikhof | Thuiswedstrijd: | Zaterdag 9.00 uur |