VV-Langeveen JO11-1 kampioen 4e klasse

Team JO11-1 van VV Langeveen is afgelopen najaar seizoen kampioen geworden in de 4e klasse.

Nadat de eerste competitiewedstrijd ruim werd gewonnen, volgde een zwaar bevochten gelijkspel tegen DETO JO11-3. Vanaf die wedstrijd was het team van Langeveen ontketend en werden alle daarop volgende wedstrijden met ruime cijfers gewonnen.

Er bleef één team in de achtervolging, namelijk Kloosterhaar JO11-2. Met een gelijke stand op de ranglijst zou uitgerekend de laatste wedstrijd van de competitie ook de kampioenswedstijd worden. Hier was het team van Langeveen helemaal klaar voor, echter de weergoden waren hen die dag niet goed gezind en legden een pak sneeuw op de Langeveense velden , waardoor op dat moment de wedstrijd niet door kon gaan. Ondanks herhaaldelijk verzoek van Langeveen aan Kloosterhaar om de wedstrijd alsnog in te halen, waren zij daar helaas niet meer toe bereid. Dit tekende eens te meer het verschil in fanatisme en zelfvertrouwen tussen beide teams! Daarmee bleef de eindstand voor beide teams 10 gespeeld – 28 punten. Echter met een doelsaldo van +75 voor Langeveen tegenover +34 voor Kloosterhaar, mag Langeveen JO11-1 zich de onbetwiste kampioen van de 4e klasse-28 kronen. Tijdens een sportieve oefenwedstrijd tegen VV-Oldenzaal JO11-1 op 27 januari werd het kampioensfeestje alsnog gevierd en ontvingen de spelers een mooie rvs standaard als aandenken, gesponsord door Lasbedrijf Krola.

 

loading