SEM ZONDER SPORTMAN VAN HET JAAR

Afgelopen vrijdag 22 juni j.l. sloot de jeugd van VV Langeveen het seizoen 2017-2018 af. De avond werd begonnen met het alom bekende penalty schieten. Voor het eerst dit jaar werd er een trofee per team uitgereikt.

Winnaars penalty schieten:

JO8 – Michael Kievitsbos

JO10 – Twan Mensen

JO11 – Maties ter Groot

JO13 – Thijn Paus

JO15 – Bart oude Hendriksman

JO17 – Cas Bekhuis

 

Algeheel winnaar penaltybokaal:  Bart oude Hendriksman

 

 

Wilco Schröder werd uitgeroepen tot “supporter van het jaar”. Wilco heeft een verstandelijke beperking en voetbalt in het G team bij DETO Vriezenveen. Als er bij de VV Langeveen iets te doen is, is Wilco er ook. Voetbal is zijn hart. Ook assisteerde Wilco dit seizoen bij de JO10.

 

Verkiezing sportman/vrouw van het jaar:

JO8 – Lynn Mensen

JO10 – Twan Mensen

JO11 – Jelte Mensen

JO13 – Sem Zonder

JO15 – Bart oude Hendriksman

JO17 – Christian Weultjes

Algeheel sportman van het jaar: Sem Zonder

loading