Hervatting van de Trainingen

We hebben van de Gemeente Tubbergen weer goedkeuring gekregen om de trainingen voor zowel de junioren als de senioren weer te mogen hervatten. Hiervoor moeten we echter wel aan strikte voorwaarden voldoen.

Deze voorwaarden zijn per mail in de vorm van een beleidsplan rondgestuurd naar alle mail adressen van de leden zoals die bij ons bekend staan. Onder aan dit bericht is het ook mogelijk om het Corona Beleidsplan te downloaden en door te lezen.
We verwachten van iedereen die ons complex betreedt zich aan die gestelde regels houden die in het Beleidsplan vermeld staan.

Voor vragen/opmerkingen kunnen je contact opnemen met de Corona Contactpersonen van VV Langeveen:

Niek Waaijer
Bestuurslid VV Langeveen
06 57 616 673
n.waaijer@vv-langeveen.nl

Jan Mensen
Voorzitter VV Langeveen
06 10 674 025
voorzitter@vv-langeveen.nl

Klik hier om het Corona Beleidsplan te downloaden

loading