PRACHTIGE SEIZOENSAFSLUITING HANDBAL- EN VOETBALVERENIGING

De handbal- en voetbalvereniging Langeveen hebben de handen ineen geslagen waaruit gisteravond (vrijdag 5 juli) een prachtige seizoensafsluiting 2018-2019 is ontstaan. Na het openingswoord trapten beide verenigingen af met de strijd om de penaltybokaal.Er waren schitterende penalty’s te bewonderen, maar ook prachtige reddingen van de keepers. De winnaars ziet u terug in de bijgevoegde fotoreportage.

Na de penalty’s werd er gestart met het mixtoernooi. Alle spelers van de handbal en voetbal werden op leeftijd door elklaar gemixed, en per leeftijd werden poules gemaakt van drie teams. Hierin werd onderling tegen elkaar gehandbald en gevoetbald. Een zeer succesvolle invulling waarbij het plezier er van alle kanten af spatte. Uiteraard pastte het overheerlijke ijsje bij het prachtige weer deze avond.

De prijzen werden uitgereikt waarbij ook de nodige spelers van het jaar in het zonnetje werden gezet en na afloop werd er gesmuld van het het welverdiende patatje.

Voor meer foto’s kijkt u op onze facebook pagina.

loading