Langeveen 1 wint openingswedstrijd uit bij Vosta

Vosta 1 – Langeveen 1

Op zondag 24 september werd de wedstrijd Vosta 1 – Langeveen 1 gespeeld. Langeveen begint de wedstrijd met veel balbezit, de bal wordt in de ploeg gehouden en aanvallen worden gecreëerd. In de 10e minuut van de eerste helft krijgt Maarten Lohuis een kans in de 16 meter waarna de bal gestopte wordt door de keeper van Vosta. De wedstrijd gaat verder en in de 20e minuut verovert Dieuwe oude Nijhuis de bal en speelt hem op Nick Lohuis, de bal gaat naar Thijs Olimulder en Langeveen krijgt een kans tot scoren, de kans wordt benut door Nick Lohuis en Langeveen leid de wedstrijd met een 1-0 voorsprong. In de 46e minuut krijgt Tom Rekers een cadeautje van de verdedigers van Vosta, hij mist en de wedstrijd gaat verder.” De 1e helft is voorbij en de teams gaan rusten bij een stand van 0-1 voor Langeveen. De tweede helft begint en Langeveen blijft aanvallen. In de 15e minuut van de 2e helft geeft Chris van der Wal de bal voor waarna deze kans net niet benut kan worden door Tom Rekers. In de 75e minuut krijgt Vosta een vrije trap op de rand van de 16 meter. Deze wordt benut door Vosta. De wedstrijd wordt hervat en de stand is 1-1. In 44e minuut van de tweede helft krijgt Wessel Waaijer de bal aangespeeld door Chris van der Wal en Wessel schiet hem in een keer in de hoek van de Goal. De stand is 1-2 voor Langeveen en de wedstrijd gaat verder in blessuretijd. De scheidsrechter fluit af en de wedstrijd Vosta-Langeveen eindigt met een eindstand van 1-2 voor Langeveen.

loading