Langeveen JO15 en JO17 presteren uitzonderlijk tijdens gemeentelijke zaalvoetbaltoernooien

Tijdens het gemeentelijke zaalvoetbaltoernooi voor alle JO15-1 teams uit de Gemeente Tubbergen in sporthal De Vlaskoel  wisten de Langeveners  al hun poulewedstrijden te winnen tegen respectievelijk Stevo JO15-1, MVV ’29 JO15-1 en VMC JO15-1 zonder ook maar 1 tegendoelpunt te incasseren. De finale moest vervolgens worden aangetreden tegen de gedoodverfde winnaar TVC ’28 JO15-1 die al haar poulewedstrijd ruim en gemakkelijk won. De sterke Tubbergenaren werden met degelijk en disciplinair spel tijdens de finalewedstrijd op 0 – 0 gehouden. Doordat de subliem keepende Ramon Lohuis ook tijdens de penaltyreeks zijn doel  schoon hield en de VV Langeveen haar laatste penalty benutte gingen de Langeveners zeer verassend maar terecht met de eindoverwinning aan de haal zonder ook maar 1 tegendoelpunt in het hele toernooi te incasseren.

Diezelfde avond moest Langeveen JO17-1 aantreden in sporthal de Ransuil te Geesteren. Met zeer sterk spel werden Stevo JO17-1, De Tukkers JO17-1 en VMC JO17-1 met respectievelijk 2-0, 4-1 en 2-1 verslagen.  In de andere poule kwam MVV ’29 JO17-1 als winnaar naar voren. In de finale namen de Langeveners een beslissende 2 -0 voorsprong die ondanks de aansluitingstreffer van MVV ’29 niet meer in gevaar kwam zodat ook Langeveen JO17-1 met de hoofdprijs naar huis ging.

Vanzelfsprekend hebben beide teams en het kader dit ’s avonds gezamenlijk gevierd in het Langeveense.


«loading