MET VOLLE TEUGEN GENIETEN VAN WINTERACTIVITEIT

De jeugd heeft zich gisterochtend (zaterdag 18 januari) uitstekend vermaakt tijdens de winteractiviteit. Het aanbod in de spellen was vermakelijk en de onderlinge strijd in de leeftijdsgroepen maakten het geheel compleet. De opgeblazen voetbalboarding vormde een prachtig veld voor een minitoernooi. De junioren speelden met plezier een potje voetvolley, terwijl de pupillen hun talenten bewezen bij het latje schieten en het scorenĀ in een klein doel. Met de snelheidsmeter werd de kracht van ieder schot bekeken en zeer verrassend en vermakelijk waren de zogeheten “smartgoals”. Een soort van digitale hoedjes waar doorheen gedribbeld moest worden, waarbij dus die smartgoals de route bepalen. Binnen werd genoten van de heerlijke broodjes knakworst en de snert voor de kaderleden. Tevens kon er binnen even opgewarmd worden met een potje darten of het oer oud Hollands stokvangen. Al met al een zeer geslaagde ochtend waarbij de weergoden ons goed gezind waren. Op naar de volgende activiteit.

loading